Ako pohodlne vyzdvihnúť domácu výzdobu

Perfektný vzhľad spočíva v použití teplých dotykových materiálov v tej istej farebnej rodine a variácia tónov a hromád je to, čo je tak príjemné”.
Dotyk prírody

Vloženie  dotykov vonku v sebe prinesie okamžité teplo do vášho domova. To je obzvlášť výhodné v zimných mesiacoch, pretože nemôžete stráviť toľko času, ako by ste chceli! Predstavte interiérové ​​rastliny, aby ste uviedli svoj interiér do života a očistite vzduch.
Vrstva na vrstve
Vrstvy sú najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť útulnú atmosféru.”Ak chcete úspešne vrstviť textúry, začnite s najnižšou hromadou a postavte sa na nej. Napríklad kožená pohovka so sametovými vankúšmi a hodvábnym hodom funguje dobre, pretože sú všetky rozdielne hromady.”
Vzhľadom k tomu, že počasie je chladnejšie, je čas, aby sme sa prilepili.

Tón v tóne
Zima je ideálny čas hrať s tónmi. Vytvorte si hĺbku v dekore vytiahnutím vzhľadu tónu. Prírodné materiály sú skvelý spôsob, ako vytvoriť vizuálny záujem – vyskúšajte ovčie kože, tkanie košíkov, pletené hody, kožené a textúrne umelecké diela.”
Hrajte so zmyslami
Dekorácia nie je len o tom, čo vidíte – je to aj o veciach, ktoré cítite a počuť. Ak chcete dokončiť útulný zážitok, zapojte všetky zmysly: “svetlé voňajúce sviečky, stmievajte svetlá, dajte na mierne melódie a otvorte fľašu vína!” Znie to ako ideálna noc pre nás!