Ako navrhnúť štýlovú celoplošnú kuchyňu

Držanie dizajnu zaujímavé – skôr než jednoducho bledá – je všetko v detaile.

Okamžite môžete zmeniť vzhľad s farebným príslušenstvom – bytovým zariadením, spotrebičmi a náčiním. Ale pamätajte; udržať ich štýl čistý a minimálny. Príliš veľa farieb môže obetovať vizuálnu pokojnosť. Prečítajte si celý návod Wren Kitchens na pridanie farby s kuchynským príslušenstvom pre viac nápadov.

Zabávajte sa nábytkom – pridáte textúru a vstreknite len správne množstvo farby a tepla.

Keď sa módne trendy menia, bytové doplnky sa omnoho ľahšie aktualizujú alebo nahrádzajú než kuchynské skrinky. Bezpečné a štýlové riešenie, celá biela kuchyňa bude trvať desaťročia.
Vytvorte kontrast
Vytvorte kontrast s pracovnými doskami

Ak chcete rozbiť bielu skrinku, nainštalujte pracovnú dosku v kontrastnej farbe.

Nadčasové prírodné drevené pracovné dosky prinesú teplo do miestnosti a dopĺňajú celoplošnú kuchyňu – najmä ak sú vonkajšie dvere a podlahy vyrobené z toho istého dreva.

Žulové pracovné dosky prinesú luxusný dizajn; sklenené pracovné dosky, hoci nie sú najúčinnejšie, budú pracovať so súčasnou kuchyňou; zatiaľ čo šéfkuchár výber, nehrdzavejúcej ocele, bude najviac praktické.
Pridajte prostredie
Pridajte prostredie osvetlením

Biele kuchyne majú dlhú životnosť – vyhovujú najväčšiemu vkusu, ale chýba im individuálny štýl. Ak chcete dať vlastnú pečiatku v miestnosti, nainštalujte osvetlenie, ktoré bude robiť módne vyhlásenie.

Vždy sa snažte nechať čo najviac prirodzeného svetla do vašej kuchyne, ako je to len možné, ale vytvorte drámu s nadsadenými alebo nízkymi závesnými svetlami. Dobre umiestnené osvetlenie dodá atmosféru, najmä pre kuchyne, ktoré obsahujú jedálenský kút.
Biela kuchynská podlaha
Elegantný dotyk s bielou podlahou

Kuchynské podlahy musia byť praktické a odolné – ale to neznamená, že musí byť nudné.

Biele kuchynské dlaždice okamžite rozjasnia miestnosť; a prichádzajú v rôznych tvaroch a veľkostiach, aby vyhovovali každému štýlu kuchyne. Okrem toho sa dlaždice ľahko čistia a udržujú bez ohľadu na ich farbu.

Biela alebo veľmi ľahká podlaha, ktorá zodpovedá vašej celoplošnej kuchyni, prinesie miestnosti šikovný povrch.
Farba kuchynskej steny
Doplňte celoplošnú kuchyňu s farebnou stenou

Ak chcete do celej bielej kuchyne pridať farbu, namaľte zvýrazňovaciu stenu výrazným odtieňom alebo použite dlaždice alebo splashback v výrazne odlišnej farbe. Všetko, čo potrebujete, je jeden úderný odtieň, ktorý prináša miestnosť – od žiarivého čierneho až po žlté slnečné svetlo.

Funkčné steny nie sú len pre spálne a obývacie izby – je to jednoduchá voľba dizajnu, aby sa farba vynikla v každej izbe – a môže sa ľahko zmeniť, ak sa vaša láska s paletou skončí.
Pridať osobnosť
Nechajte svoju osobnosť zažehnúť

Zatiaľ čo celá bielá kuchyňa zahŕňa jednoduchosť odizolovania; Vaša osobnosť by mala stále prežiť.

Ak ste vášnivý kuchár, začleňte do dizajnu kuchyne regály na uloženie vašich kníh receptov; premýšľať o tom, kde nájdete svoj stojan na víno; a nájsť domov pre tie bežné bylinky a korenie budete potrebovať blízko k ruke.

Prvotným účelom kuchyne je funkčnosť – je to centrum rodinného domu – takže si nemyslite, že sa musíte zamerať príliš na štýl. Môžete si ho udržiavať praktické a osobné.
Pridať osobnosť

Zatiaľ čo iné farebné schémy a štýly určite majú ich odvolanie, celobiele kuchyne je jednou z najobľúbenejších možností. Vďaka svojmu zjednodušujúcemu dizajnu je to nadčasový štýl, ktorý tu zostane.