Ako kúpiť matrac

Zatiaľ čo väčšina ľudí potrebuje sedem až deväť hodín spánku, aby mohli hrať na svojom vrchole, mnohí ľudia sa dostanú oveľa menej ako toto – ale ako dobre? Nedostatok spánku alebo kvalitný spánok môže viesť k mnohým zdravotným problémom – väčšinou kognitívnej poruche, ako je strata pamäti, podráždenosť, pomalšie reflexy a zvýšenie choroby a stresu, čo môže viesť k súvisiacim problémom ďalej po dráhe ,

Dobrý matrac (spolu s tmavou miestnosťou, pohodlnou teplotou a správnym množstvom pokoja) vám pomôže zabezpečiť, že ste v špičkovom stave tým, že vám pomôže dosiahnuť dobrý spánok.
Typy matíc

Aj keď tam je žiadny matrac, ktorý určite poteší každého, tam sú niektoré kľúčové dôležité mať na pamäti, keď nakupovanie pre vaše vysnívané postele, ktorá zvýši šance, že dostanete najlepšie matrace pre váš dolár s najmenším množstvom práce.
pevnosť

Na rozdiel od všeobecného názoru matrac nemusí byť pevný na to, aby bol dobrý pre vašu chrbát – existuje rozdiel medzi pevnou podporou a pevným pocitom.

Firma: Ak spíte na žalúdku, pevný matrac bude udržiavať chrbát zarovnaný.
Médium: Najlepšie, ak spíte na chrbte, pretože vám poskytne podporu pre vašu chrbticu, chrbát a krk a súčasne vám poskytne pohodlie.
Mäkké: Skvelé na spanie na vašej strane, pretože to bude podporovať a obrysovať vaše telo krivky.

To znamená, že naše výsledky testov a vyšetrovanie jarných matracov zistili, že väčšina tvrdení maloobchodníkov o pevnosti nezodpovedá posteli, ktorá sa predáva. Urobte informácie o výrobcovi so zrnom soli.

Skúste pred zakúpením

Pri skúšaní matraca sa uistite, že základňa v predajni je podobná tej, ktorú máte doma. Ak máte pevné lišty alebo tvrdý povrch, mäkký matrac sa bude cítiť úplne inak, ako základňu súboru, ktorú spočíva v predajni.
Pokúste sa prejsť. Ak je matrac príliš mäkký, bude trvať väčšie úsilie a na bokoch a ramenách sa bude cítiť nepríjemne, ak je príliš pevná.